fbpx

Недоліки готових проектів будинків

Недоліки готових проектів будинків

  • Блог
  • Коментарі Вимкнено до Недоліки готових проектів будинків

Хочете жити у власному будинку, облаштованому у відповідності з Вашими побажаннями? Тоді готовий проект Вам точно не підійде. Це шаблонне рішення, яке використовується безліч разів. У ньому не враховується багато моментів: ландшафт, розташування кімнат, розмір ділянки, вибір матеріалів для будівництва. Як бачите, недоліків предостатньо. Тому власники земельних ділянок, яким важлива унікальність і практичність, замовляють індивідуальні проекти. Це раціональне рішення, за допомогою якого створюється комфортна зона для всіх членів сім’ї.

У чому переваги індивідуального проектування?

Будівництво будинку розпочинається з розробки проекту. Щоб результат виправдав очікування, на першому етапі потрібно зробити вибір між готовим проектом і індивідуальним. У першому випадку не варто розраховувати на те, що Вас все влаштує. Навіть якщо Ви будете довго підбирати готовий проект, щось не підійде. Наприклад, вітальня буде тісною, вікна спальні не виходитимуть на сонячну сторону, в будинку не знайдеться місця для спортзалу. Якщо для Вас це важливо, обирайте індивідуальний проект. Це прекрасний варіант, у якого є вагомі переваги. Про них і поговоримо.

Розташування будинку на ділянці

Це ключовий аспект, під яким мається на увазі розробка проекту з урахуванням рельєфу, розміщення сусідніх будинків, облаштування в’їзду у двір. У кожної земельної ділянки є свої особливості, які потрібно враховувати при розробці документації. Тільки так можна досягти ідеального результату.

Індивідуальні проекти розробляються на підставі реальної ситуації. Спочатку архітектор виїжджає на об’єкт, розглядає все навколо і записує важливу інформацію. На підставі отриманих даних створюється проектна документація. При цьому приділяється увага деталям. Наприклад, будинок розміщується на ділянці так, щоб до нього було зручно під’їжджати на автомобілі. Якщо на ділянці є височина, будинок будується саме там. Тоді з вікон відкривається чудовий вид на ландшафт.

Орієнтація кімнат по сторонах світу

Цей пункт пов’язаний з попереднім. Готові проекти в цьому питанні – погані варіанти. При їх використанні не продумується розташування кімнат по сторонах світу і не приділяється увага економії енергоресурсів. Індивідуальні проекти – зовсім інша справа. При розробці документації все ретельно продумується. Архітектор знає, якими правилами потрібно керуватися в такому питанні. Тому з вікон відкриваються красиві пейзажі, вдень будинок наповнюється сонячним світлом, господарські приміщення розташовуються з північного боку.

Індивідуальність

Готові проекти – копії, які не мають ніякої цінності. За ними багато разів будуються будинки, схожі один на одного, немов близнюки. Якщо Вам це не до душі, замовте розробку індивідуального проекту. Тоді Ваш котедж буде вигідно відрізнятися на тлі інших будівель. Для досягнення найкращого результату архітектор керується побажаннями клієнтів та проявляє креативність. Також беруться до уваги актуальні тенденції та інновації в будівництві.

Будівельні та оздоблювальні матеріали

Перед будівництвом котеджу потрібно підібрати матеріали. У типових проектах це не передбачається. Документація розробляється під конкретні матеріали. При цьому не враховуються побажання власника земельної ділянки. А ось коли розробляється індивідуальне рішення, відкриваються нові можливості. Мається на увазі вибір будівельних та оздоблювальних матеріалів, в залежності від побажань клієнта. Це чудово, тому що сьогодні на ринку представлена ​​різноманітна продукція. Це клеєний брус, декоративна штукатурка, фасадна плитка під камінь та багато іншого.

Поверховість будинку

Одноповерховий будинок придатний для комфортного проживання невеликої родини. А якщо сім’я велика, що тоді? Тоді готовий проект Вам не підійде. При розробці документації потрібно врахувати, скільки людей буде проживати в будинку, чи потрібна мансарда або цокольний поверх. При співпраці з кваліфікованим фахівцем всі питання легко вирішуються. Архітектор пропонує оптимальний варіант, в якому продумані нюанси.

Проектування з урахуванням побажань клієнта

У такому випадку власник земельної ділянки отримує проект, який повністю відповідає очікуванням. У ньому враховуються переваги і звички членів сім’ї. Наприклад, якщо хтось займається виноробством, облаштовується просторий льох. Якщо в родині багато дітей, передбачається кілька дитячих кімнат. Якщо господиня мріє про величезну кухню, це бажання втілюється в життя. Ви цінуєте унікальність і хочете жити в будинку, в якому Вас все влаштовує? Не обирайте готові проекти. Віддайте перевагу практичному варіанту. Замовте розробку індивідуального проекту, в якому будуть враховані абсолютно всі важливі моменти!

Share post: